Pokoje

Oferujemy pobyty w komfortowych pokojach przystosowanych do przyjęcia grup szkoleniowych, gości indywidualnych, jak i rodzin z dziećmi.

Oddajemy do Państwa dyspozycji 120 miejsc noclegowych w wygodnych pokojach. Wszystkie pokoje rozmieszczone są w pięciu budynkach hotelowych, posiadają pełen węzeł sanitarny i wyposażone są w telewizor. W ofercie posiadamy część pokoi w wystroju regionalnym, z kominkiem, lodówką lub dostępem do aneksu kuchennego (Cennik indywidualnie).

"Centrum Konferencyjne" - główny budynek PAN DPT w Wierzbie. Mieści się w nim recepcja całego obiektu, restauracja, sale konferencyjne, oraz 17 pokoi: dwu, trzy i czteroosobowe.

"Domek Żółty" - usytuowany na cyplu jeziora Bełdany, tuż przy przeprawie promowej i przystani "Białej Floty". W budynku znajduje się 14 pokoi: dwu, trzy i czteroosobowe.

"Domek Czerwony" - w budynku tym znajdują się pokoje dwu, trzy i czteroosobowe (część z kominkami). Do dyspozycji gości oddajemy wspólną kuchnię. Budynek położony jest najbliżej portu, nad samym jeziorem.

"Chata Mazurska I" - w budynku położonym ok. 250 m. od jeziora, do dyspozycji 8 pokoi, w tym 1 rodzinny. Do dyspozycji gości jest wspólna kuchnia.

"Chata Mazurska II" - w budynku, położonym ok. 250 m. od jeziora oddajemy do Państwa dyspozycji 7 pokoi oraz wspólny aneks kuchenny. Jeden z pokoi jest rodzinny z aneksem kuchennym.

Facebook

Twitter