Restauracja

W przytulnych wnętrzach klimatyzowanej restauracji hotelowej na miłośników smacznej kuchni czeka wiele wyśmienitych potraw i trunków.

W bogatym Menu serwowanym przez Szefa Kuchni znajdą Państwo wykwintne dania kuchni regionalnej, staropolskiej oraz międzynarodowej. Wyborne potrawy z  ryb i dziczyzny oraz wyśmienite domowe ciasta pozostawią niezapomniane wrażenia kulinarne. Oferujemy możliwość organizacji bankietów, studniówek, imprez okolicznościowych oraz przyjęć rodzinnych takich jak rocznice, komunie, chrzciny. Specjalna na te okazje aranżacja sali  sprawia, że każde wydarzenie staje się wyjątkowe i niepowtarzalne. Organizujemy ponadto biesiady przy ognisku oraz inne imprezy w plenerze z malowniczym widokiem na jezioro Bełdany. Wyśmienita kuchnia, niepowtarzalny nastrój oraz miła i uśmiechnięta obsługa służąca fachową pomocą sprawiają, że nasza restauracja jest idealnym miejscem spotkań zarówno biznesowych jak i rodzinnych. O jakości naszych usług świadczy fakt włączenia naszej restauracji do sieci "Dziedzictwa Kulinarnego Warmia, Mazury, Powiśle".
W celu rezerwacji prosimy o kontakt:
RESTAURACJA - Pani Jola  - 516-009-066
KUCHNIA - Pani Ewa - 516-009-064

Grill-Bar

W sezonie letnim zapraszamy Państwa do portowego Grill-baru położonego tuż nad brzegiem jeziora. Serwujemy tu smaczne posiłki w przystępnych cenach. W karcie menu znajdą Państwo m. in. smażone ryby, pizzę z pieca opalanego drewnem, potrawy z grilla, przekąski oraz napoje. W grill-barze odbywają się też wakacyjne koncerty zespołów szantowych. W prawdziwie żeglarskim klimacie przy ognisku i przy akompaniamencie „grających” na wietrze want portowych jachtów.

Facebook

Twitter