Imprezy

Specjalizujemy się w organizacji niezapomnianych imprez okolicznościowych.

Dostosowujemy  się do oczekiwań klienta  podchodząc indywidualnie do każdego projektu. Zapewniamy wysoki standard świadczonych usług wsparty wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy Państwu dobrą zabawę, wyśmienite jedzenie, elegancką oprawę uroczystości, profesjonalną i miłą obsługę kelnerską oraz usługi dodatkowe. Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie profesjonalizm, wysoką jakość usług oraz elegancki styl.

Imprezy okolicznościowe

Oferujemy możliwość organizacji bankietów, studniówek, imprez okolicznościowych oraz przyjęć rodzinnych takich jak rocznice, komunie, chrzciny. Specjalna na te okazje aranżacja sali  sprawia, że każde wydarzenie staje się wyjątkowe i niepowtarzalne. Organizujemy ponadto biesiady przy ognisku oraz inne imprezy w plenerze z malowniczym widokiem na jezioro Bełdany. Wyśmienita kuchnia, niepowtarzalny nastrój oraz miła i uśmiechnięta obsługa służąca fachową pomocą sprawiają, że nasza restauracja jest idealnym miejscem spotkań zarówno biznesowych jak i rodzinnych.

Catering

Na życzenie Państwa zorganizujemy catering w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu. Zawsze dostosujemy się do Państwa potrzeb, zarówno w zakresie doboru menu, jak i dekoracji stołów. Gwarantujemy doskonałą kuchnię, różnorodne napoje, profesjonalną obsługę, elegancką zastawę oraz transport.

Imprezy integracyjne

Dla zmęczonych obradami oferujemy szereg usług dodatkowych, które w połączeniu z mazurską przyrodą pozwolą na aktywny wypoczynek i miłe spędzenie czasu. Nasza oferta obejmuje m. in. przejażdżki bryczkami, spływy kajakowe, dyskoteki, biesiady taneczne przy ognisku, koncerty. Przygotowujemy scenariuszowe imprezy motywacyjne i integracyjne typu team building, w których programie znaleźć się mogą m.in. występy kabaretów, regaty, wieczorki tematyczne, degustacje, pokazy kulinarne i barmańskie, paintball oraz wiele innych atrakcji. Jesteśmy otwarci również na Państwa ciekawe pomysły, które postaramy się zrealizować.

Facebook

Twitter