Oferujemy pobyt w komfortowych pokojach przystosowanych do przyjęcia grup szkoleniowych, gości indywidualnych, jak i rodzin z dziećmi.

Oddajemy do Państwa dyspozycji 126 miejsc noclegowych zlokalizowanych w pięciu budynkach hotelowych o różnym standardzie i wystroju. Wszystkie pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny i wyposażone są w telewizory. Posiadamy standardowe pokoje, a także apartamenty z aneksami kuchennymi.

Centrum Konferencyjne to nasz główny budynek. Mieści się tutaj recepcja całego obiektu, restauracja, sale konferencyjne, sala telewizyjna, sala zabaw, sala gier. W Centrum Konferencyjnym oddajemy do dyspozycji gości 17 przestronnych pokoi w najwyższym standardzie: pokoje dwu, trzy, czteroosobowe, a także apartament. Wszystkie pokoje wyposażone w telewizory, czajniki, lodówki, wodę w butelkach i łazienki z suszarkami do włosów. Część z pokoi posiada widok na port i jezioro. Przez budynkiem znajduje się parking dla gości hotelowych zarówno Centrum Konferencyjnego jak i Chat Mazurskich Zielonej (I) i Białej (II).


Dom Pracy Twórczej (zwany także Domkiem Żółtym) to budynek hotelowy usytuowany na cyplu jeziora Bełdany, tuż przy przeprawie promowej, około 200 m od budynku głównego. W Domu Pracy Twórczej znajduje się 15 pokoi w tym apartament premium z oddzielnym wejściem. Wszystkie pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny i są wyposażone w telewizory. Na holach znajdują się ogólnodostępne lodówki, czajniki, a także kubki do herbaty lub kawy. Na parterze budynku znajduje się ogólnodostępna sala kominkowa (istnieje możliwość wynajmu sali), natomiast na piętrze duży salon wypoczynkowy z widokiem na jezioro. Apartament premium posiada balkon, a także kuchnię z jadalnią. To nasz pierwszy budynek hotelowy, który wiosną 2021 roku przeszedł remont. Wszystkie pokoje hotelowe zostały odświeżone. Większość pokoi posiada widok na jezioro.


Chata Mazurska Czerwona III (zwana także Domkiem Czerwonym) to historyczny budynek, położony tuż nad brzegiem jeziora, przy kei rezydenckiej, w odległości 100 m od budynku głównego. Do dyspozycji gości oddajemy 6 pokoi: 2 apartamenty premium, pokój czteroosobowy z antresolą, pokój trzyosobowy i 2 pokoje dwuosobowe. Większość pokoi posiada kominki, a także lodówki i czajniki elektryczne. Wszystkie pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny i są wyposażone w telewizory. Na parterze znajduje się ogólnodostępna kuchnia, natomiast na piętrze salonik wypoczynkowy z widokiem na jezioro, a także balkon. Wiosną 2021 wnętrza Chaty Mazurskiej Czerwonej zostały odświeżone.


Chata Mazurska Zielona I położona jest ok. 50 m od budynku głównego i 250 m od jeziora. W budynku znajduje się 8 pokoi, w tym 7 pokoi dwuosobowych i jeden pokój trzyosobowy. Wszystkie pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny i wyposażone są w telewizory. Na parterze do dyspozycji gości oddajemy kuchnię wraz z jadalnią, natomiast na piętrze salonik wypoczynkowy.


Chata Mazurska Biała II to budynek położony tuż obok Chaty Mazurskiej Białej I, ok. 50 m od budynku głównego i 250 m od jeziora. Znajduje się tutaj 7 pokoi – apartament z aneksem kuchennym, 5 pokoi dwuosobowych i 1 pokój jednoosobowy. Wszystkie pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny i są wyposażone w telewizory. Na piętrze znajduje się ogólnodostępny aneks kuchenny. Za budynkiem znajduje się plac zabaw dla dzieci.