Oferujemy pobyt w komfortowych pokojach przystosowanych do przyjęcia grup szkoleniowych, gości indywidualnych, jak i rodzin z dziećmi.


Oddajemy do Państwa dyspozycji 120 miejsc noclegowych w wygodnych pokojach. Wszystkie pokoje rozmieszczone są w pięciu budynkach hotelowych, posiadają pełen węzeł sanitarny i wyposażone są w telewizor. W ofercie posiadamy część pokoi w wystroju regionalnym, z kominkiem, lodówką lub dostępem do aneksu kuchennego (cennik indywidualnie).

Centrum Konferencyjne – główny budynek PAN DPT w Wierzbie. Mieści się w nim recepcja całego obiektu, restauracja, sale konferencyjne oraz 17 przestronnych pokoi: dwu, trzy i czteroosobowe. Wszystkie pokoje wyposażone w telewizor, czajnik, wodę w butelkach, łazienkę z ręcznikami, Część z pokoi posiada piękny widok na port i jezioro Bełdany.

Domek Żółty – usytuowany na cyplu jeziora Bełdany, tuż przy przeprawie promowej i przystani „Białej Floty”, około 200m od budynku głównego. W budynku znajduje się 14 pokoi o standardzie turystycznym: dwu, trzy i czteroosobowe. Wszystkie pokoje wyposażone w łazienki z ręcznikami oraz telewizor. Na parterze domku znajduje się sala z kominkiem oraz wyjściem na przestronny taras. Może być wynajęty na wyłączność dla grupy, szukającej kameralności. Przy domku znajduje się parking.

Domek Czerwony – w kameralnym, historycznym budynku znajduje się jedynie 5 pokoi: dwu, trzy i czteroosobowe *część z kominkami). Pokoje wyposażone w tv, łazienkę z ręcznikami. Do dyspozycji gości oddajemy wspólną kuchnię. Budynek położony jest najbliżej portu, nad samym jeziorem. Położony ok.100m od budynku głównego.

Chata Mazurska I – w budynku położonym ok. 50m od budynku głównego i 250 m od jeziora, do dyspozycji 7 pokoi dwuosobowych i 1 pokój rodzinny. Pokoje z telewizorem i łazienka z ręcznikami. Do dyspozycji gości jest wspólna kuchnia.

Chata Mazurska II – w budynku położonym ok. 50 m od budynku głównego i 250 m od jeziora oddajemy do Państwa dyspozycji 7 pokoi jedno i dwuosobowych oraz wspólny aneks kuchenny. Pokoje z telewizorem i łazienka z ręcznikami. Jeden z pokoi jest rodzinny z aneksem kuchennym.