W przytulnych wnętrzach klimatyzowanej restauracji hotelowej na miłośników smacznej kuchni czeka wiele wyśmienitych potraw i trunków.


W bogatym Menu serwowanym przez Szefową Kuchni znajdą Państwo wykwintne dania kuchni regionalnej, staropolskiej oraz międzynarodowej. Wyborne potrawy z ryb i mięs oraz wyśmienite domowe ciasta pozostawią niezapomniane wrażenia kulinarne.

Naszą drożdżówka z żurawina pachnie przez całe lato.

O naszych śniadaniach mówia wszyscy Goście. Chwala jego obfitość i smaki.

Oferujemy możliwość organizacji bankietów, studniówek, imprez okolicznościowych oraz przyjęć rodzinnych takich jak rocznice, komunie, chrzciny. Specjalna na te okazje aranżacja sali sprawia, że każde wydarzenie staje się wyjątkowe i niepowtarzalne. Organizujemy ponadto biesiady przy ognisku oraz inne imprezy w plenerze z malowniczym widokiem na jezioro Bełdany. Wyśmienita kuchnia, niepowtarzalny nastrój oraz miła i uśmiechnięta obsługa służąca fachową pomocą sprawiają, że nasza restauracja jest idealnym miejscem spotkań zarówno biznesowych jak i rodzinnych.

O jakości naszych usług świadczy fakt włączenia naszej restauracji do sieci „Dziedzictwa Kulinarnego Warmia, Mazury, Powiśle” a także wiele nagród i wyróżnień.

Grill-Bar

W sezonie letnim zapraszamy Państwa do portowego Grill-baru położonego tuż nad brzegiem jeziora. Serwujemy tu smaczne posiłki w przystępnych cenach. W karcie menu znajdą Państwo m. in. smażone ryby, pizzę z pieca opalanego drewnem, potrawy z grilla, przekąski oraz napoje. W grill-barze odbywają się też wakacyjne koncerty zespołów szantowych. W prawdziwie żeglarskim klimacie przy ognisku i przy akompaniamencie „grających” na wietrze want portowych jachtów.