Wierzba od 1972 r.

Zapraszamy Państwa serdecznie do dzielenia się swoimi wspomnieniami związanymi z wypoczynkiem w Domu Pracy Twórczej w Wierzbie.

Ośrodek rozpoczał swoja działalność na początku lat 70-tych , więc już niebawem będziemy obchodzić 50-lecie jego funkcjonowania. Pół wieku to długi okres, wiele w ciągu tego czasu zmieniło się nie tylko w ośrodku, ale także w otaczającym nas świecie. Przeszliśmy przez różne ustroje polityczne , świat stał się bardziej technologiczny i bardziej wirtualny. Ten ostatni aspekt chcemy wykorzystać właśnie do tego, aby Nasi Goście mogli podzielić się swoimi historiami , opowieściami , wspomnieniami.

Oto kilka opowieści pozostawionych na Facebook:

„W 1999r w domku żółtym mieliśmy apartament z oddzielnym wejściem po schodkach z lewej strony 🙂 nad wejściowymi drzwiami osy zrobiły sobie ogromne gniazdo , przyjechała specjalna ekipa żeby to ogarnać a nasz pobyt jak najbardziej się udał,od tamtego roku jeździmy do Wierzby aż do dziś i tak już zostanie 🙂 „

Maks Maks W.


„Mama przyjeżdżała…ja przyjeżdżam i teraz córkę z mama przywożę. Wspomnień mamy z 25 lat z przerwami”

Kasia Klaudia Ż.


„A ja pamiętam postój na Bełdanie gdzieć w 1990 roku. Karmiłam na brxegu tarpany. Ale były natarczywe i pogoniły mnie aż do łódki, zgubiłam klapek – cenny z Grecji. Grało OMD w magnetofonie na baterie, ktoś nałowił okonków i była żubrówka. Wspominam tę kolację do dziś. Jachty lepsze,porty też ale i my …starsi. A w Popielnie bobry dawały się głaskać, to se ne wrati. Ahoj”

Iwona Ś.

Powstała także zakładka na naszej stronie z opiniami gości. Znajdziecie tam Państwo opinie aktualne ale i takie z 1972r, pochodzące z kroniki. To niezwykłe, że dzięki tym wpisom możemy cofnać się w czasie. Chcemy abyście poczuli ten klimat (głównie) letniego beztroskiego wypoczynku.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby wrócić wspomnieniami do wczasów w Wierzbie, podzielić się zdjeciami lub innymi pamiątkami , zapraszamy do pisania do nas droga mailowa : wierzba@wierzba.pan.pl


0 Comments

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *