Zapraszamy do Wierzby!

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować Was, że nasz ośrodek wznowił swoją działalność.

Będzie nam bardzo miło gościć Państwa i dołożymy wszelkich starań, aby Państwa pobyt był nie tylko przyjemny, ale przede wszystkim bezpieczny, zwłaszcza w obecnej sytuacji.   

Stosując się do obowiązujących ograniczeń i wytycznych dotyczących funkcjonowania takich placówek jak nasza, zmuszeni jesteśmy wprowadzić nowe zasady postępowania, o których będziecie Państwo informowani przy dokonywaniu rezerwacji.

Mamy nadzieję, że mimo ograniczonej działalności naszego obiektu będziecie Państwo zadowoleni z czasu spędzonego w Wierzbie!

Do Państwa dyspozycji oddajemy Domek Czerwony, budynek położony tuż nad brzegiem jeziora, oferujący 19 miejsc noclegowych w komfortowych dwu, trzy, czteroosobowych pokojach, a także apartamentach o regionalnym wystroju. Większość pokoi posiada kominki. To idealne miejsce dla osób, którym nie przeszkadza krzyk kormoranów i melodia wygrywana na wantach.

Drugą opcją, którą możemy zaoferować Państwu są noclegi w Chatach Mazurskich. Dwie Chaty Mazurskie, położone na uboczu są świetną alternatywą dla osób chcących wypocząć w ciszy i spokoju. Oferujemy Państwu 10 przytulnych pokoi dwuosobowych, a także nasz najpopularniejszy pokój studio – z salonem i aneksem kuchennym.

Nasze keje w porcie w Wierzbie czekają na pierwszych żeglarzy i motorowodniaków.

Od piątku do niedzieli zapraszamy Was także do naszego grill-baru. W każdy weekend oferujemy inne danie dnia oraz stałe menu na czele z grillowanymi kiełbaskami i kaszanką, a także bardzo uwielbianą przez nas wszystkich pizzą z pieca opalanego drewnem. Tutaj możemy uchylić Wam rąbka tajemnicy: nasza pizza jest jeszcze lepsza niż dotychczas! Dlaczego? Odwiedźcie nas i przekonajcie się sami!

W weekend otwarty jest też sklep „Wyblinka” w porcie. Możecie kupić u nas zarówno pieczywo, wędliny, nabiał, artykuły spożywcze, przemysłowe, lody, słodycze, a także napoje; te dla tych naszych młodszych jak i starszych klientów 🙂

 Po więcej aktualności zapraszamy na naszego facebook’a i instagrama:
http://www.facebook.com/znanemiejsce
https://www.instagram.com/dom_pracy_tworczej_wierzba/0 Comments

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *